SHITET Banesa me sip.70.20 m² në Rr.”Dardania” në Fushë Kosovë

€ 43,500
Në Ofertë / Zbritje
ID69912
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme70.20 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa në Rrugën ” Dardania” në Fushë Kosovë , e cila është e ndërtuar nga Euro Invest, Llamella B , afër Viva Fresh Store e Vjetër. Banesa në fjalë ka qasje në dy rrugët shumë të frekuentuara të qytetit si atë ” Dardania” po ashtu edhe Rr.” Xhemajl Mustafa” . Ka sipërfaqe prej 70.20 m² dhe ndodhet nëkatin e 5-të , me orientim nga Lindja .

Shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , me një rënditje të mirë dhe sipërfaqe të mjaftueshme duke e bërë shumë të përshtatshme për familjar . Afërsia me Sh.F ” Mihail Grameno” , kopshte të shumta për fëmijët, marketet ,Five Star Fitness ,  qasja e lehtë në rrugën kryesore jan vetëm disa nga karakteristikat e kësaj lagje .

Ka këtë rënditje :

 • Qëndrimi ditor bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Koridor ;
 • Banjo ;
 • Depo;
 • Ballkon .

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 615 666  + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
87
ID
266640
Kontrata
Shitje
TOP
€ 46,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
155675
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
165747
Kontrata
Shitje