SHITET Banesa me Sip. 76m² afër Ish Hotel “Baci” në Ulpianë

€ 105,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84203
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje

Përshkrimi

SHITET Banesa me Sip. 76m² në dokumantacion , kati i 3-të afër Ish Hotel “Baci” në Ulpianë. Banesa në fjalë gjendet në lokacion shumë të përshtatshëm , ka kushte të mira banimi dhe objekti është ndërtim i vjetër si dhe i ka të kyqura nxemjet qëndrore me termokos . Përvec që është e përshtatshme për banim , e njejta mund të shfrytëzohet edhe për ushtrimin e veprimtarive biznesore pasi që ka pamje nga të dyja anët .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo;
 • 2 Ballkona (njëri i shendrruar në shpajz);
 • Koridor.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 28,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
184055
Kontrata
Shitje
TOP
€ 320
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
276741
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
144551
Kontrata
Shitje