SHITET Banesa me Sip. 77 m² në Bregun e Diellit mbrapa Banesave te Bardha

€ 820
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 77 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 89594

Shitet banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit, mbrapa Banesave te Bardha te objekti i Famisit. Ka sipërfaqe prej 77m² dhe është në katin e 4-të (me lift).
Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm pasi që ka në afërsi Rrugën B .

. Ka këtë rënditje :
• Salloni me Kuzhine
• 2 Dhoma të gjumit;
• Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 + Viber

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
192934
Kontrata
Shitje
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
65
ID
1104636
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *