Shitet banesa me sip. 78m² në Fushë Kosovë Rr.”Dardania”

Price
€ 45,000
Type
Banesa
Sold
No
Contract
Sale
Status
Në Shitje
Location
Fushë Kosovë
Home area
78 m2
Material
Bllok
Rooms
1
Beds
2
Baths
1

Shitet banesa me sipërfaqe prej 78m², në katin e 5-të në Fushë Kosovë më saktësisht ne Rr”Dardania” afer shkolles “Mihal Grameno”. Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi.Banesa ka flet poseduese.
Ka këtë rënditje :

Salloni me Kuzhine ;
2Dhoma te gjumit ;
banjo;
depo,
Ballkon.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
86
ID
282739
Kontrata
Shitje
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
191791
Kontrata
Shitje
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
113.40
ID
284238
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *