SHITET Banesa me Sip. 80.50m²në Arbëri

€ 1,100
Në Ofertë / Zbritje
ID91361
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme80.50 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Arbëri,ndertim i kompanise “TREGTIA”. Ka sipërfaqe prej 80.50m² dhe është në katin e 1-re me pamje ne tre anët.Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm.
Ka këtë rënditje :
• Salloni bashk me kuzhinë;
•2 Dhoma te gjumit;
• Terasa;
•2 Banjo.
-DEPO.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 43,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
176405
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
288633
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 120,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
113
ID
275651
Kontrata
Me Qera