SHITET Banesa me Sip. 80m² në Bregun e Diellit te Banesat e Bardha

€ 80,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91326
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme80 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit te shkolla fillore”ILIRIA”, tek Banesat e Bardha në bllokun A7. Ka sipërfaqe prej 80m² dhe është në katin e 2-të (me lift).Banesa ka flet poseduese.
Banesa në fjalë është e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm ,po ashtu këtë vit pritet të funksionalizohet edhe sistemi i ngrohjes qendrore nga TERMOKOS.
Ka parking te mjaftueshëm për vetura dhe parqe të jashtëzakonshme për fëmijë.

.Banesa ka këtë rënditje :
• Salloni me Kuzhine
• 3 Dhoma të gjumit;
• Banjo.
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622-330 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
120
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 88,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
130
ID
185089
Kontrata
Shitje
TOP
€ 91,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
182289
Kontrata
Shitje