SHITET Banesa me Sip. 82m² në Fushë Kosovë

€ 550
Në Ofertë / Zbritje
ID86043
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove me saktesisht ne objektin e Britania Home ne lagjen e re, ne katin e 5 -te me siperfaqe 82m²,ka ashensor, banesa ne fjale ka pamje nga  lindje .Banesa eshte ndertimi i ri .

Banesa ne fjale ka kete renditje:

 • Salloni dheKuzhina me Tryezari ,
 • 2dhoma te  gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkoni dhe
 • Koridori.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 615666+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
137719
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
177818
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92
ID
186131
Kontrata
Shitje