Shitet banesa me sip. 83.30m² në Prishtinë

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID84233
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme83.30 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Prishtine  ,  ne objektin Park Residence .Banesa eshte ne katin e 7-te ,eshte ne ndertim e siper  .Me siperfaqe 83.30m².Banesa do te jete e gateshme ne muajin Mars 2021.

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore dhe Kuzhina,
– 2 dhoma gjumi,

-Depo,

-Koridori,
–  Banjo,

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 55,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
177128
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
63
ID
162923
TOP
€ 830
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
89
ID
182819
Kontrata
Shitje