SHITET Banesa me Sip. 83m² në Kalabri(Emshir) , tek Kompleksi EXDC

€ 80,000
Në Ofertë / Zbritje
ID91315
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme83 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa me Sip. 83m² në Kalabri(Emshir) , tek Kompleksi EXDC (kompleksi E). Banesa në fjalë është në katin e 4-të ,është në e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi,është e pajisur më të gjitha elementet e nevojshmë për banim.Objekti ka lift i cili është funksional gjatë tërë kohës si dhe objekti ka mirëmbajtje të vazhdushme,ka pozite shumë të mirë.

Banesa është e legalizuar (pranim teknik) me fletë poseduese, ka sistemin e ngrohjes qendrore, liftin funksional gjatë 24 orëve dhe e monitoruar brenda dhe jashtë hyrjes me kamera.

Banesa ka këtë renditjë:

-Dhomë dite bashk me Kuzhinë;
– 2 Dhoma te gjumit ;
-Ballkon;
-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 622 330 + Viber

e-mail:info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
ID
187163
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
92.5
ID
190884
Kontrata
Shitje
TOP
€ 32,600
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
184177
Kontrata
Shitje