SHITET Banesa me Sip. 84m² në Fushë Kosovë

€ 450
Në Ofertë / Zbritje
ID86316
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme84 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet  Banesa me sip.84.m² ne katin e 1-re , ” në Fushë Kosovë me saktesisht  perballe Komunes se Re.Banesa eshte e pamobiluar e gateshme  per mobilim.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2 dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622 330 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
84
ID
184307
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
98
ID
184361
Kontrata
Me Qera