SHITET Banesa me sip. 85 m² në Fushë Kosovë

€ 40,000
Në Ofertë / Zbritje
ID69727
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 85 m² ,  e cila ndodhet në katin e 5-të ( ka lifti cili është funksional gjatë tërë kohës) ,ndohet në Rrugën ” Dardania” në Fushë Kosovë , ndërtuesi Naki Trade .Banesa në fjalë shitet e pamobiluar dhe është e gatshme për banim , në rast të shitjes së saj lidhet parakontrata , është ndërtim i ri , ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim , ndodhet në qendër të Fushë Kosoves dhe ka në afërsi Sh.F ” Mihail Grameno” , Kopshin për Fëmijë , qasje të lehtë në rrugën kryesore,vend shumë i frekuentuar etj .

Ka këtë rënditje :

 • Salloni bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi;
 • Banjo ;
 • Wc;
 • Depo;
 • Koridor;
 • Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 750
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
150832
Kontrata
Shitje