Shitet banesa me sip. 85m² në Fushë Kosovë,Rr.”Dardania”

€ 40,000
Në Ofertë / Zbritje
ID88086
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 85m²ne katin e 6-te, në Fushë Kosovë më saktësisht ne Rrugen “Dardania”. Banesa eshte e pamobiluar.
Ka këtë rënditje :

Salloni me Kuzhine ;
2Dhoma te gjumit ;
banjo;
depo,
Ballkon.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
182523
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
183840
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 280
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
120
Kontrata
Me Qera