Shitet banesa me sip. 87.6 m2 tek MAB Projekti në Fushë Kosovë

€ 38,800
Në Ofertë / Zbritje
ID67009
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme87.6 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa afër Shkollës Fillore ” Mihail Grameno” në Fushë Kosovë , me sipërfaqe prej 87.6 m2 , në katin e 8 -të  duke pasur në shfrytëzim 2 ashensor.

Ndërtues i kësaj banese është MAB Projekti  dhe shitet me cmim shumë të konvenueshëm duke pasur parasysh që është në lokacion shumë të përshtatshëm për banim  ,me  pamje nga Lindja dhe   renditje shumë të mirë .

Banesa është e gatshme për banim dhe nuk është e mobiluar , ndërsa sa i përket Kontratës ajo mund të lidhet te Noteri.

Banesa ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës ;
 • Kuzhina ;
 • 2 dhoma gjumi ;
 • 2 ballkona ;
 • Banjo;
 • Depo .

Cmimi është i diskutueshëm ! 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166901