SHITET Banesa me sip. 88.97m² në Lagjën Prishtina e Re , Objekti “PUHIZA II” + Garazhda dhe Depo

€ 79,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70686
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88.97 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 88.97m² , e cila gjendët në katin e 2-të (minus) , me lokacion në Lagjën Prishtina e Re , Objekti “PUHIZA II ” .

Vetëm 5 minuta larg qendrës së Prishtinës, 3 minuta larg QKUK-së, Spitalit Amerikan dhe Qendrave Tregtare. Ajër i pastër dhe i rrethuar me gjelbërim, hapsirë të mjaftueshme , pamjen fantastike të planifikuar deri në detajin më të vogël si dhe me pamje magjepsëse mbi Prishtinën.

Ky vendbanim  i plotëson të gjitha kushtet e një jetese!

Ka këtë rënditje :

 • Salloni;
 • Kuzhina;
 • Dy Dhoma të gjumit ( dhoma e prindërve ka edhe banjon );
 • Koridori;
 • Banjo;
 • Depo;
 • Tersasa.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:049/ 612 222 +  Viber

email: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 52,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164753
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
171049
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 105,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
108
ID
269764
Kontrata
Shitje