Shitet banesa me sip.88 m² në Fushë Kosovë afër AAB

€ 55,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 88 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 1
Garazhda:
>

Shitet banesa me sipërfaqe prej 88m², në katin e 5-të (me lift) në Fushë Kosovë më saktësisht ne afer Univeristetit AAB ,perballë pumpes KASTRATI . Banesa eshte e mobiluar me kushte shume te mira banimi.Banesa ka flet poseduese.
Ka këtë rënditje :

– Salloni me Kuzhine ;
– 2Dhoma te gjumit ;
– banjo;
– Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
166409
TOP
€ 80,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
80
ID
191326
Kontrata
Shitje
TOP
€ 90,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
60
ID
182366
Kontrata
Me Qera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *