SHITET Banesa me sip. 88 m² ne Fushë Kosovë

€ 52,000
Në Ofertë / Zbritje
ID67300
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme88 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me siperfaqe prej 88m2 , ne katin e 4 , ne Fushe Kosove , me saktesisht Ndertesa e Kabashve perball Restaurant Nuar-it , tek zyret e Taxi Express . Banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi , ku vlen te ceket se shitet e mobiluar dhe mobiliet jan te reja si dhe shume te pershtatshme per banim , posedon edhe roletat te cilat jan te vendosura ne dritare , dyer te reja etj .

Banesa ne fjale eshte e pajisur me  Fleten Poseduese.

Ka kete renditje :

 • Salloni bashk me kuzhine ;
 • 2 dhoma gjumi;
 • Koridori ;
 • Banjo.

Cmimi eshte I diskutueshem !

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe PatundshmëriMund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 615 666 Viber

 

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,864
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
101.8
ID
265205
Kontrata
Shitje
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
178052
Kontrata
Me Qera