SHITET Banesa me sip. 89m² tek “Xhafa Construction” në Fushë Kosovë

€ 45,500
Në Ofertë / Zbritje
ID69934
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme89 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa me   sipërfaqe prej 89m² ,    në katin e 7-të ,në afërsi të   Shkollës Fillore” Mihal Grameno”,   Rruga      ” Hajrullah Zymi” ,tek  ndërtesa madhështore e “Xhafa Construction” që ju ofron të gjitha kushtet e të jetuarit rehat dhe shëndetshëm   .

Banesa është e gatshme për banim rreth datës 15.04.2020 si dhe cmimi është i diskutueshëm !

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës;
 • Kuzhina;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Dy banjo ;
 • Shpajz .

Objektet posedojnë:

• Hapësirë gjelbëruese vetem për banor dhe kënd i lojërave për fëmijë;
• 2 ashensorë modern;
• Parking të mjaftueshëm për çdo banor

• Furnizim me ujë 24 orë;
• IZOLIM TERMIK dhe AKUSTIK – fasada e jashtme me tulla dhe fasad .
• Dritare nga PVC nga brendi Trocal.
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon.
• I ndertuar larg zhurmes por afer qytetit.

E përkryer në të gjitha aspektet. 👌

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:+38349/ 615 666

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 150,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
260283
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 85,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
147283