SHITET Banesa me Sip. 90 m² në Kalabri tek Banesat e Fitores

€ 89,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 90 m2
Type: Banesa
Statusi: Në Shitje
Dhoma fjetje: 2
Banjo: 2
Garazhda:
>

Shitet banesa e cila gjendët në Kalabri tek Banesat e Fitores Ka sipërfaqe prej 90m² dhe është në katin e 2-të (me lift).
Banesa në fjalë shitet e mobiluar në tërsi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon lokacion shumë të përshtatshëm .

SHENIME SHTESË: Banesa është e pajisur me Cërtifikatën e Pronësisë ( Fletën Poseduese) dhe në rast të shitjes pa problem mund të bartet në emër të blerësit !

I. Ka këtë rënditje :
• Salloni me Kuzhinë;
•2 Dhoma e gjumit;
•2 Ballkona;
•2 Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622 330 + Viber

Kushtët

  • Ashensor

Similar properties

TOP
€ 1,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
70.2
ID
169960
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
166841

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *