SHITET Banesa me Sip.90m²(neto) në Dardani tek Banesat e Kuqe

€ 105,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84193
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme90 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 90m²(neto) , në katin e 4-të në Dardani tek Banesat e Kuqe më saktësisht tek parku i lagjes Dardania .Banesa është e rrethuar nga të dy-ja anët me park , kjo lagje përkatësisht ky lokacion njihet për qetësi dhe ambient shumë të mirë për banim . Objekti ka gjithsej  4 kate  ndërsa banesa gjendët në katin e fundit të objektit . Shitet e mobiluar me kushte shumë të mira banimi , e renovuar , me nxemje qëndrore të Termokosit si dhe ka  të instualuar edhe sistemin me rrymë  ku përvec këtyre posedon edhe interfon dhe mirëmbajtje të hyrjes nga NPB-ja.

Ka  këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • 2 Ballkona ( qasje nga të gjitha dhomat).

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
268360
Kontrata
Shitje
TOP
€ 260
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
186289
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
126
ID
269936