SHITET Banesa me sip.92m² me Fletën Poseduese në Fushë Kosovë

€ 46,000
Në Ofertë / Zbritje
ID70313
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Dhoma fjetje1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 92m² , e cilandodhet në katin e 6-të ( posedon 2 lifta funksional gjatë tërë kohës) , gjendet në Rrugën ” Kuvendi i Lezhës “mbrapa Viva Fresh Store ”  në Rrugën “Dardania” (për lokacionin e saktë shikoni foton) . Banesa në fjalë është e ndërtuar nga Model Sllovenia ( e ndërtuar qe 3 vite) , me pamje nga lindja , si dhe është e pajisur me fletën poseduese dhe përkthimi bëhet menjëher .

Gjendet në një lokacion shumë të mirë , me hapsira të mjaftueshme parkimi , shitet gjysmë e mobiluar ku përshihen këto gjëra : me  kuzhinë moderne të plastifikuar që përfshinë makinën për larje të enëve dhe aspiratorë, në çdo dhomë ka roleta, perde dhe llustera, ballkoni ka xhama lëvizës, banjo dhe WCja janë të renovuara me elemente përcjellëse, në njërën dhomë të fjetjes është një dollap i madh për rroba, në korridor ka një dollap të madh për këpuca si dhe në depo ka rafta.

Ka këtë rënditje :

 • -Salloni bashk me kuzhinë,
 • -2 Dhoma të gjumit ;
 • -Korridori;
 • -Depo;
 • -Banjo ;
 • -Wc
 • -Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 615 666  + Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 165,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161478
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
4
Madhësia m2
260
ID
269222
Kontrata
Shitje
TOP
€ 45,000
Ofertë / Ofertë
ID
164672
Kontrata
Shitje