SHITET Banesa me Sip. 92m² tek Banesat e Model Sllovenisë në Fushë Kosovë

€ 46,000
Në Ofertë / Zbritje
ID77469
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 92 m² , në katin e 6-të ,  e cila gjendët tek Banesat e Model Sllovenisë afër abollamtes se re në Fushë Kosovë . Banesa në fjalë shitet e pamobiluar  . Gjendët në lokacion shumë të përshtatshëm dhe në rast të shitjes së banesës mund të bartet menjëherë në emër të blerësit .

Ka këtë rënditje :

-Salloni bashk me kuzhinë;

-2 Dhoma të gjumit;

-1 Banjo;

-Shpajz;

-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 615 666 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
173764
Kontrata
Shitje
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera