Shitet banesa me sip. 93.60m² në Prishtinë

€ 750
Në Ofertë / Zbritje
ID84236
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme93.60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Prishtine  ,  ne objektin Park Residence .Banesa eshte ne katin e 6-te ,eshte ne ndertim e siper  .Me siperfaqe 93.60m².Banesa do te jete e gateshme ne muajin Mars 2022.

Ka kete renditje:

– Dhoma ditore

Kuzhina dhe Tryezaria,
– 2 dhoma gjumi,

-Depo,

-Koridori,
–  Banjo,

-WC,

– Ballkonin.

Për të parë më shumë oferta, vizito website-in: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

Tel:
+38649/622 330 + viber
e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
182074
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
80
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 850
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
94
Kontrata
Shitje