SHITET Banesa me sip.83m² tek Mati 1

€ 68,400
Në Ofertë / Zbritje
ID67590
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 83 m2, në katin e 5-të , në Matin 1 .Banesa në fjalë shitet e pamobiluar ,është e pa banuar më parë si dhe me dokumentacion në rregull .

Ka këtë rënditje :

 • Dhoma e ditës bashk me kuzhinë ;
 • Dy dhoma gjumi ;
 • Banjo ;
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
049/ 622 330 Viber

045/622 330 Viber/ Whats App

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
ID
174311
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
175297
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
166315
Kontrata
Me Qera