SHITET Banesa me Sip.90m² me Fletë Poseduse në Fushë Kosovë

€ 41,500
Në Ofertë / Zbritje
ID74988
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa me sipërfaqe prej 90 m² ,  e cila ndodhet në katin e 8-të ( ka lifti cili është funksional gjatë tërë kohës) ,ndodhet në Rrugën ” Nënë Tereza” në Fushë Kosovë , ndërtuesi i saj është  AS BYTYQI .Banesa në fjalë shitet e pamobiluar dhe është e gatshme për banim , në rast të shitjes së saj lidhet kontrata te noteri , është ndërtim i ri , ka sipërfaqe të mjaftueshme për shfrytëzim , ka  qasje të lehtë në rrugën kryesore,vend shumë i frekuentuar etj .

Dhe ka këtë rënditje:

-Salloni bashk me kuzhinë;

-2 Dhoma të gjumit;

-Banjo dhe

-Ballkoni.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 615 666  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
171910
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 36,000
Ofertë / Ofertë
ID
165051
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera