Shitet banesa me sipërfaqe prej 41.25m²(neto) , në Dardani

€ 60,000
Në Ofertë / Zbritje
ID85768
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet41.25 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa me sipërfaqe prej 41.25m²(neto) , në katin e 2-të në Dardani te bast trade .Banesa është e rrethuar nga të dy-ja anët me park , kjo lagje përkatësisht ky lokacion njihet për qetësi dhe ambient shumë të mirë për banim me nxemje qëndrore të Termokosit.

Ka  këtë rënditje :

 • Salloni ,
 • Kuzhine,
 • Banjo.
 • Teras.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 612 222 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 1,100
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
53
ID
184459
Kontrata
Shitje
TOP
€ 53,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
90
ID
188120
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
164237
Kontrata
Me Qera