Shitet banesa me sipërfaqe prej 62m² te kompleksi Avni Gjakova

€ 49,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84742
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet62 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa  me sipërfaqe prej 62m² ne lagjen e spitalit , në katin e 7-të. Banesa në fjalë është te kompleksi Avni Gjakova , objektet të cilat , lokacion i shkëlqyer  , pozitë shumë te mire , më saktësisht ka afer Eulexin dhe QKUK-n .Shitet e mobiluar ,e gatshme për banim , ka rënditje maksimalisht të shfrytëzueshme  si dhe është  shumë e ndriqueshme .

Banesa ka këtë renditje:

 • Salloni me Kuzhinë,
 • 1 Dhome të gjumit,
 • Banjo,
 • Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
128512
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
180023
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
77.5
ID
183784
Kontrata
Me Qera