SHITET Banesa Moderne me sip 85m² në Kalabri tek Banesat e Arabeve

€ 69,000
Në Ofertë / Zbritje
ID83237
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

SHITET Banesa Moderne  në Kalabri tek Banesat e Arabeve,kulla e 5-te  .Banesa ka sipërfaqe të mjaftueshme në shfrytëzim prej 85m² , me rënditje shumë të përshtatshme  duke qenë e pozicionuar në katin e 2-të .Shitet e mobiluar në tërsi me kushte shumë të mira banimi , duke i pasur në shfrytëzim të gjitha elementet e nevojshme për banim si dhe posedon nxemje qëndrore me Termokos .Banesa ka  certifikat.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni ;
 • Kuzhina;
 • 2 Dhoma të gjumit ;
 • Banjo;
 • 2Ballkona
 • Korridor

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 612 222

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
181038
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
165760
Kontrata
Shitje