Shitet banesa në Arbëri

€ 66,000
Lokacioni:
Hapsira e brendshme: 70.4 m2
Type: Banesa
Statusi: Me Qera
Dhoma fjetje: 1
Banjo: 1
Garazhda:
Id: 107668

Banesa gjendet në Arbëri, përballë Minimax, ndërtim i Pushkolli Group në katin e 3-të me sip.70.4m². Banesa moderne është e mobiluar dhe ka kushte të mira banimi.Banesa ka orientim veri – përendim. Banesa posedon garazhën që përfshihet në çmim, ashensorë funksional, dhe ngrohjen me rrymë.

Ka këtë renditje:
– Sallon me Kuzhinë,
– Dhomë Gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
📞 048 303 888
🌐 www.access-ks.com
📩 info@access-ks.com
📍 Prishtinë “Rr. Luan Haradinaj”, H.84, Nr.9
📍 Prishtinë “Rr. Bulevardi Dëshmorët e Kombit”
📍 Fushë Kosovë “Rr. Besa Besë” Lokali 3-4

 

Kushtët

Similar properties

TOP
€ 58,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
1108150
Kontrata
Shitje
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
54
ID
1104218
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
81
ID
1101828
Kontrata
Shitje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *