Shitet banesa ne Arberi (Dragodan) perball Hotelit Adria

€ 79,000
Në Ofertë / Zbritje
ID8975
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Banesa eshte ne Arberi te Komuna e re, afer Hotelit Adria, eshte ndertim i Ri, e mobiluar ne tersi dhe shitet bashk me mobilje dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen,
– 2 dhoma te gjumit,
– Ballkonin,
– Banjon, dhe
– WC.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 900
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
160350
Kontrata
Shitje
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
168055
Kontrata
Shitje
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
61
ID
156932