Shitet banesa në Arbëri(Dragodan) Perballe Auto Larjes Ismeti

€ 830
Në Ofertë / Zbritje
ID54351
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet92 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Arbëri (Dragodan) Perballe Auto Larjes Ismeti Bansat Jan 5 katshe me nje infrastruktur Moderne, ndertim i vrazhet i perfunduar sip.92m2 kontrata behet te Noteri dhe ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 79,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
88.97
ID
270686
Kontrata
Shitje
TOP
€ 770
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
105
ID
259477
Kontrata
Shitje
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
169488
Kontrata
Me Qera