Shitet Banesa ne Breg Dillit te Kompleksi “RREZJA”

€ 650
Në Ofertë / Zbritje
ID48148
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet90.08 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo2

Përshkrimi

Shitet banesa 90.08 m2 (650 Euro /m2) CMIMI I DISKUTUESHEM
Banesa eshte e gatshme per banim, gjindet ne Prishtine ne Bregun e Diellit perball banesave te bardha, Rr,” Ndue Perlleshi”, Kompleksi RREZJA kati I 9-te, Izolimi i baneses eshte I kualitet te larte ku nuk ka mundesi te ndegjohen zhurma nga jasht. Ka ngrohje, uje 24h, lift te teknologjise se fundit, parking te mjaftueshem per te gjithe banoret dhe mirembajtje 24h, dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– 2 Wc,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045 622 262
049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
35
ID
159436
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
159305
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 290
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
159264
Kontrata
Me Qera