Shesim banesen në Breg të Diellit tek Banesat e Bardha

€ 48,000
Në Ofertë / Zbritje
ID75735
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme42 m2
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendët në Bregun e Diellit më  saktësisht tek Banesat e Bardha . Banesa në fjalë ka sipërfaqe prej 42m² dhe është në katin e 1-rë si dhe është e renovuar në tërsi . Shitet  e mobiluar në tërsi ashtu sic shihet në fotografi , me kushte të mira banimi dhe me hapsirë të mjaftueshme për shfrytëzim.

Ka këtë rënditje :

 • Salloni;
 • Kuzhina;
 • Dhoma e gjumit;
 • Ballkon;
 • Koridori;
 • Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 612 222  Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
50
ID
176605
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
171855
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
57
ID
176267
Kontrata
Me Qera