Shitet banesa në Breg të Dillit afer furres Qerimi II.

Në Ofertë / Zbritje
ID58973
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme67 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1
Garazhda1

Përshkrimi

Shitet banesa 67 m2 ne kate te 8 die 70 m2 ne kate te 10 m2 ne Breg te Dillit afer furres se Qerimi II ne Rr. Sali Nivica te Xhamija. Banesa eshte dukej u ndertuar nga kompania Vellezrit Asllani, kompleksi VA Residenc. Objekti eshte dukej u ndertuar me standartet me te mira te ndertimit deri me tani, eshte me leje te ndertimti dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen me Trapizari,
 • 1 dhom te gjumit,
 • Banjo dhe
 • Ballkon.

Banesa shitet nga Pronari I tekos me çmim te arsyshem!

Banesa eshte e gatshme brenda 18 muajeve.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
45
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
154966
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
167561
Kontrata
Me Qera