Shitet URGJENT Banesa 77 m² ne B. Dillit të kompleksi “Famis”

€ 58,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64661
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet77 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Bregu ne Dillit te kompleksi “Famis” , banesa eshte afer stacionin urban nr.4 dhe shkolles fillore “Ilira” me sip.77 m², ne katin e 7-te, me lift, orjentim Jug-Lindje (banesen e rroke dilli nga lindja deri pas dite) ka leje ndertimi dhe posa i eshte bere pranimi tekik i objektit. Banesa eshte ne nje lokacion shume te pershtatshme per banimi, ka hapsir gjelbruese, parking para objektit dhe ka kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Wc,
– Terasa(ka dalje ne te nga Salloni dhe dhoma e gjumit e prindve).

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
100
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 75,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
64
ID
167019
TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
ID
254006
Kontrata
Me Qera