Shitet Banesa ne Bregu ne Dillit te kompleksi “Famis”

€ 70,000
Në Ofertë / Zbritje
ID54718
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet94.16 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Bregu ne Dillit te kompleksi “Famis” e ka afer stacionin urban nr.4, shkollen fillore “Ilira” banesa gjindet ne katin e 5-t, me lift , ka leje ndertimi shume e pershtatshme per banimi , ka hapsir gjelbruese , parking para objektit dhe ka kete renditje:

– Çmimi me mobile 78000 Euro,
– Çmimi pa mobile 70000 Euro.

– Ndrrim me banes ne Fushe Kosove(me 3 dhoma
gjumi pjesa tjter ne kesh)

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Wc,
– Teras.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 175
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
70
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
175579
Kontrata
Me Qera