SHITET Banesa në Dardani afer “Bast Trade”

€ 62,000
Në Ofertë / Zbritje
ID66409
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet54 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Dardani afër “Bast Trade” dhe stacionit te autobusave,  kati perdhese ka qasje ne dy anet , sip.54m² , hapesire gjelbruese dokumentacioni i rregullt , perkthimi behet te noteri, e pershtatshme per zyre,ordinanc etj dhe ka kete renditje:

– Dhome dites,
– Kuzhina ndaraz,
– Dhoma gjumi ,
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:

049/ 612 222 Viber
e-mail: sali@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
ID
172696
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 60,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
166749
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
105
ID
269869
Kontrata
Me Qera