Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 7-te perballe marketit “Eli-Ab”

€ 69,000
Në Ofertë / Zbritje
ID48517
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Dardani ne katin e 7-te perballe marketit Eli-Ab afer kurrizit me sip.55m2 me fletposeduse perkthimi behte te noteri dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Koridor,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 34,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
62
ID
158501
Kontrata
Shitje
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
132
ID
149389
Kontrata
Shitje
TOP
€ 165,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
161478
Kontrata
Me Qera