Shitet banesa ne Dardani te Posta e Madhe

€ 78,000
Në Ofertë / Zbritje
ID28512
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme55 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte afer Postes se Madhe (krysore) ne Dardani, ne katin e 1, eshte me dokumentacion te rregullt, banesa ka siperfaqe neto 55 m2 me flet poseduse (kurse siperfaqja relae mund te jete edhe pak me e madhe), dhe ka kete renditje:

 • Sallonin,
 • Kuzhinen e veqant me Trapizari,
 • 1 dhom te gjumit,
 • Banjon, dhe
 • Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

 

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 500
Ofertë / Ofertë
ID
254006
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 110,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
101
ID
172886
Kontrata
Shitje
TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
60
Kontrata
Me Qera