SHITET Banesa në Dardani tek Ora

€ 76,000
Në Ofertë / Zbritje
ID84122
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme60 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Dardani tek ORa ,ne   katin e  4-te ka lift  , sip.60m² , banesa eshte e renovuar teresisht   me kushte te mira banimi,nxemjen e ka me Termokos   dhe ka kete renditje:

– Dhome dites dhe  Kuzhina ,
– Dhoma gjumi ,

-Koridor,
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

 

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

+38349/45 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 41,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
176523
Kontrata
Shitje
TOP
€ 63,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152895
Kontrata
Shitje