SHITET Banesa në Emshir te Banesat e EXDS

Në Ofertë / Zbritje
ID69936
LlojiBanesa
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme126 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje4
Dhoma fjetje3
Banjo2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Emshir e cila gjendet ne kompleksin EXDS-3 ne Lamellen 8, kompleksi ne fjalë vecohet për cilesinë e ndërtimin dhe për hapsirën mire te shfrytezuar, banesa gjendet ne katin e 2-të dhe ka gjithsej  126m² ndersa orientimin e ka lindje dhe perendim. Ndërtesa ka kyqje me ngrohtoren “Termokos” dhe ka edhe kendin e lojrave per femije, banesa  ka këtë renditje:

 • Sallon;
 • Kuzhinë;
 • 3 Dhoma të gjumit’
 • 2Banjo;
 • Tualet;
 • Terasë

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
+38349/ 622 330

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
50
Kontrata
Me Qera