Shitet banesa ne Emshir te Maxi market ne objektin e “Nartelit”

€ 48,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64743
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiMe Qira
Hapsira Komplet56 m2
Materiali i ndertimitBllok

Përshkrimi

Shitet banesa ne Kalabri (Emshir) ne objektin e kompanis “Nartelit” me leje te ndertimit. Banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte shum te mira banimi, ne katin e 4-te ka siperfaqe 56 m2.

Objekti banesor posedon ashensorin i cili funksionon gjatë gjithë kohës dhe po ashtu hyrja ka mirëmbajtje të vazhdueshme. Banesa posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi), dhe ka këtë renditje :

-Sallon me kuzhin;

-1 Dhome gjumi;

-Teras;

-Banjo;

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
164903
Kontrata
Shitje
TOP
€ 47,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
261356
Kontrata
Shitje
TOP
€ 59,500
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
61.5
ID
129670
Kontrata
Shitje