Shitet BANESA ne Fushë Kosovë afer Mihal Gramenos

€ 37,000
Në Ofertë / Zbritje
ID34407
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme65 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushë Kosovë ne Rrugen Dardania afer shkolles fillore Mihale Grameno, banesa eshte e gatshme per banim dhe per momentin eshte e leshuar me qira.
Banesa ka pamje Jug-Lindje, me siperfaqe 65 m2 ne katin e 2 dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 1 dhom te gjumit,
– Banjon,
– 1 depo, dhe
– Ballkonin, ne ballkon ka dalje edhe nga dhoma e dites edhe e gjumit.

Banesa shitet bashk me mobilje siq shifet ne foto me çmim 37000 mije Euro.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330

e-mail: burim@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
157526
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 450
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
120
ID
259969
Kontrata
Me Qera