SHITET Banesa 85 m² *URGJENT* në Fushë Kosovë të Rr. ”Dardania”

€ 43,000
Në Ofertë / Zbritje
ID68501
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme85 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove afer Rruges Dardania mbrapa Marketit Viva Fresh Store  e vjeter tek Kompania Mendi. Banesa eshte ne katin e 4, me siperfaqe 85 m2, me leje te ndertimit (parakontrata mund te bëhet te Noteri) me orientim Lindje dhe ka renditje jashtzakonisht te mire dhe eshte e shfrytezuar maksimalisht cdo meter e baneses.

Banesa ka kete renditje:

 • Sallonin me Kuzhine,
 • 2 dhoma te mdha te gjumit,
 • Ballkonin me dalje ne to nga Salloni dhe dhoma e Gjumit e prindve,
 • Banjo,
 • Depo (shpajz)
 • Koridori.

Objekti ku gjendet banesa e ka edhe Parkingun e vet qe kane qasje ne te vetem banoret e ketije Objekti.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622-330 Viber

e-mail: info@access-ks.com

 

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 800
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
152574
TOP
€ 48,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
82
ID
261356
Kontrata
Shitje
TOP
€ 350
Ofertë / Ofertë
Kontrata
Me Qera