SHITET banesa ne Fushe Kosove me sip.69m²

€ 34,000
Në Ofertë / Zbritje
ID86326
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme69 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet  Banesa me sip.69 m² ne katin e 5-te  , ” në Fushë Kosovë me saktesisht ne Rr.”Nene Tereza”.Banesa eshte e mobiluar , me kushte te mire banimi,ka edhe lift funksional.Banesa ka flet poseduese.

Banesa ka kete renditje:

 • Dhome dite me kuzhine,
 • 2dhoma te gjumit,
 • Banjo,
 • Koridor,
 • Ballkon.

 

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 622 330 + Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 230
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
ID
172737
Kontrata
Me Qera
TOP
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
88
ID
268120
Kontrata
Shitje
TOP
€ 550
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
ID
386957
Kontrata
Me Qera