SHITET banesa ne Fushe Kosove me sip.82m²

€ 40,000
Në Ofertë / Zbritje
ID87883
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme82 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa në Fushë Kosovë ndertim i Mab Project.Banesa eshte e gateshme per banim ,ndodhet ne katin e 7-te gjithashtu banesa ka edhe flet poseduese.
Banesat kane këtë rënditje :

Dhome dite me kuzhine ,
-2 dhoma te gjumit,
-Banjo,
-Koridor,
-Depo,
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330 + Viber

e-mail: info@access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 210
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
65
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
80
ID
171855
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 470
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
187763
Kontrata
Shitje