Shitet banesa në Fushë Kosovë te Komuna e Re

€ 42,000
Në Ofertë / Zbritje
ID85702
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme89 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje2
Banjo1

Përshkrimi

Banesa eshte ne Fushe Kosove  afer komunes se Re  ne Lagjen Bresje  . Banesa eshte  me siperfaqe  89m², ne katin e 8-te. Banesa eshte e mobiluar dhe ka renditje maksimalisht te  pershtatshme dhe hapesire te mjaftueshme  .

Banesa ka kete renditje:

 • Dhome te dites me Kuzhine,
 • 2 Dhoma te gjumit,
 •  Banjo ,
 • Koridor,
 •  Ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko web site-in tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:049/ 622 330+ Viber

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 96,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
103
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 65,000
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
58
Kontrata
Shitje
TOP
€ 90,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
96
ID
287149
Kontrata
Shitje