Shitet banesa ne Kalabri perballe banesav  te Lesnes

€ 52,000
Në Ofertë / Zbritje
ID64753
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet64 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Kalabri perballe banesav  te Lesnes ne katin e 8-t , afer “Tregu Grup” banesa ka sip.64m² dhe ka ka kete renditje:

 

 • Dhoma e dites me kuzhine,
 • 1 dhome gjumi,
 • Banjo,
 • Terasa.Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

  Tel:
  +383 49 612 222 viber
  e-mail: info@access-ks.com
  Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
  Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 180
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
55
ID
171695
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 820
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
169855
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
67
Kontrata
Me Qera