Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera”

€ 46,800
Në Ofertë / Zbritje
ID54232
LlojiBanesa
Kontrata Me Qera
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet57.09 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera” ne katin e 3-te te banimit,me sip.57.09m2 banesa eshte ne perfundim e siper pranim-dorizimi i qelsav behet edhe 2 muaj, ka leje ndertimi kontrata behet te noteri dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo,
– Terasa.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber

e-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
80
ID
154849
TOP
€ 138,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
3
Madhësia m2
110
ID
144760
Kontrata
Shitje
TOP
€ 220
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
55
ID
153935
Kontrata
Me Qera