Shitet banesa ne Kalabri te Marketi Maxi ne objektin e Nartelit

€ 54,000
Në Ofertë / Zbritje
ID81615
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira e brendshme63 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje1
Banjo1

Përshkrimi

Shitet banesa ne Kalabri mbi Maxin ne katin e 6-t, ka sip.62.9m²  eshte me ngrohej qendrore (termokos) e ndertuar nga kompania Nartel , dhe ka kete renditje:

 

 • Dhome dite me kuzhine,
 •  1 dhome e gjumit,
 • Banjo,
 • Shpajz,
 • Terasa.

 

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:
+383 49 622 330 viber
e-mail: info@access-ks.com
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 300
Ofertë / Ofertë
Dhoma
1
Madhësia m2
60
ID
178558
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 200
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
40
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 720
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
85
ID
159831
Kontrata
Me Qera