Shitet Banesa ne Kalabri te “Prishtina Star”

€ 200,000
Në Ofertë / Zbritje
ID60301
LlojiBanesa
Kontrata Në Shitje
StatusiNë Shitje
Hapsira Komplet115 m2
Materiali i ndertimitBllok
Dhoma Ditje1
Dhoma fjetje3
Banjo1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Kalabri te “Prishtina Star” ne katin e 10-te, ka sip.115m² , parking, sigurim fizik 24/h, pishina kendi i lojrav per femije, dhe ka kete renditje:

– Dhome dites me kuzhine,
– 3 dhoma gjumi,
– 2 Banjo,
– 2 Terasa,
– Shpajz,
– Koridor,

– Banesa ka edhe Garazh.

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049/ 612 222 Viber

e-mail: sali@access-ks.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

Kushtët

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Banjo
 • Bodrum
 • E pastruar
 • Enë Larëse
 • Frigoifer
 • Garazhdë
 • Interfon
 • Kabllovik & Internet
 • Kondicioner
 • Kuzhinë
 • Makinë larse për rroba
 • Nxemëse
 • Roleta
 • Shpajz
 • Shtretër
 • Tv

Harta

Shpallje të ngjajshme

TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
75
ID
175311
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 250
Ofertë / Ofertë
Madhësia m2
75
Kontrata
Me Qera
TOP
€ 62,000
Ofertë / Ofertë
Dhoma
2
Madhësia m2
78
ID
166753